Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oktaygockon

Movie Buff - 478 Film Ratings

Member Since: Dec 11, 2013

more Recent Ratings
Check out oktaygockon's...
75 42% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Feb 22, 2020
80 69% Knives Out (2019) - Feb 15, 2020
75 42% Jojo Rabbit (2019) - Feb 08, 2020
80 69% Joker (2019) - Dec 17, 2019
80 69% Parasite (2019) - Nov 16, 2019
75 42% Before Midnight (2013) - Oct 05, 2019
65 12% Rocky II (1979) - Aug 24, 2019
75 42% Rocky (1976) - Aug 23, 2019
80 69% Before Sunset (2004) - Aug 20, 2019
80 69% Before Sunrise (1995) - Aug 14, 2019