oktncgr

oktncgr
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 65% Solaris (1972) - Rated 06 Aug 2013
98 87% Andrei Rublev (1966) - Rated 06 Aug 2013
95 65% The Cow (1969) - Rated 06 Aug 2013
90 33% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 02 Jul 2013
80 13% The Pianist (2002) - Rated 02 Jul 2013
65 1% Black Swan (2010) - Rated 02 Jul 2013
70 4% Memento (2001) - Rated 02 Jul 2013
75 8% Cloud Atlas (2012) - Rated 02 Jul 2013
75 8% Trainspotting (1996) - Rated 02 Jul 2013
95 65% A Separation (2011) - Rated 02 Jul 2013