login | register
0 rankings
more

olanzapine

Movie Buff - 254 Rankings

Member Since: Nov 10, 2015

Location: Kocaeli, Marmara, Turkey

Bio: Movie criticism at novicinema.com

novicinema.com'da film eleştirmeni

Eren İşler

more Recent Rankings
Check out olanzapine's...
58 T4 My Joy (2010) - Jun 13, 2017
27 T2 21 Grams (2003) - Jun 12, 2017
80 T8 In the Fog (2012) - Jun 07, 2017
69 T6 Living (2012) - May 28, 2017
75 T7 Caché (2005) - May 26, 2017
50 T3 Blind Sun (2016) - May 23, 2017
78 T7 The Postman's White Nights (2014) - May 21, 2017
42 T3 Night Moves (2014) - May 18, 2017
67 T6 Incendies (2010) - May 16, 2017
100 T10 Harmony Lessons (2013) - May 06, 2017
"film hakkındaki eleştirim yazarı olduğum Novicinema'da yayınlandı. http://www.novicinema.com/2017/05/uyum-sureci-daima-sancldr-harmony.html"