olclipclop

olclipclop
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 93% Pig (2021) - Rated 14 Mar 2023
90 79% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 30 Jun 2020
100 96% Fleabag (2016) - Rated 30 Jun 2020
99 93% Little Fires Everywhere (2020) - Rated 30 Jun 2020
85 64% Cowboy Bebop (1998) - Rated 25 Feb 2018
95 89% Spirited Away (2001) - Rated 25 Feb 2018
100 96% Death Proof (2007) - Rated 25 Feb 2018
90 79% Grindhouse (2007) - Rated 25 Feb 2018
90 79% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 25 Feb 2018
40 11% Inside Out (2015) - Rated 25 Feb 2018