oldestman

oldestman
Movie Buff - 225 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2013
Location: Kharkiv, Ukraine

more Recent Ratings

Check out oldestman's...

58 33% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 25 Mar 2014
58 33% Devil's Pass (2013) - Rated 25 Mar 2014
60 51% How I Live Now (2013) - Rated 25 Mar 2014
60 51% Ender's Game (2013) - Rated 25 Mar 2014
58 33% Despicable Me 2 (2013) - Rated 25 Mar 2014
65 70% Gravity (2013) - Rated 25 Mar 2014
58 33% Man of Steel (2013) - Rated 25 Mar 2014
65 70% Night Train to Lisbon (2013) - Rated 25 Mar 2014
60 51% Battlestar Galactica: Blood & Chrome (2012) - Rated 25 Mar 2014
60 51% Life of Pi (2012) - Rated 25 Mar 2014