oldner

oldner
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2021
Location: Little Rock, Arkansas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 52% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 25 Oct 2021
85 83% Annie Hall (1977) - Rated 25 Oct 2021
30 11% Becket (1964) - Rated 25 Oct 2021
50 27% Before Midnight (2013) - Rated 25 Oct 2021
20 2% Ghost in the Shell 2.0 (2008) - Rated 25 Oct 2021
55 36% Papillon (1973) - Rated 25 Oct 2021
85 83% A Day at the Races (1937) - Rated 25 Oct 2021
80 72% Inception (2010) - Rated 25 Oct 2021
30 11% Bright Star (2009) - Rated 25 Oct 2021
40 19% Christopher Robin (2018) - Rated 25 Oct 2021