Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
olegmartin

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Dec 22, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out olegmartin's...
90 0% The Incredible Hulk (2008) - Dec 22, 2020
90 0% Goodfellas (1990) - Dec 22, 2020
90 0% 24 Hour Party People (2002) - Dec 22, 2020
85 0% A Separation (2011) - Dec 22, 2020
85 0% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Dec 22, 2020
85 0% Snatch (2000) - Dec 22, 2020
85 0% Harold and Maude (1971) - Dec 22, 2020
90 0% Before Sunset (2004) - Dec 22, 2020
80 0% Sicario (2015) - Dec 22, 2020
85 0% Ghost in the Shell (1995) - Dec 22, 2020