oleg.pavliv

olegpavliv
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2015
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 45% A Woman Under the Influence (1974) - Rated 25 Apr 2016
65 22% The Family Man (2000) - Rated 31 Mar 2016
90 81% (500) Days of Summer (2009) - Rated 27 Mar 2016
50 8% Breathless (1960) - Rated 20 Mar 2016
80 45% The Lives of Others (2006) - Rated 03 Mar 2016
70 27% The Magnificent Seven (1960) - Rated 27 Feb 2016
95 92% The Turin Horse (2011) - Rated 26 Feb 2016
85 65% The Skeleton Key (2005) - Rated 13 Feb 2016
87 75% Mulholland Drive (2001) - Rated 11 Feb 2016
70 27% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 10 Feb 2016