olga

olga
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 12% Chocolat (2000) - Rated 14 Aug 2007
50 20% Something's Gotta Give (2003) - Rated 14 Aug 2007
85 64% The Barbarian Invasions (2003) - Rated 14 Aug 2007
20 9% Million Dollar Baby (2004) - Rated 14 Aug 2007
95 92% Dear Frankie (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 31% Bend It Like Beckham (2002) - Rated 14 Aug 2007
85 64% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 14 Aug 2007
75 37% Far from Heaven (2002) - Rated 14 Aug 2007
90 81% House of Fools (2002) - Rated 14 Aug 2007
90 81% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 14 Aug 2007