oliscolari

oliscolari
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2016
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 48% Signs (2002) - Rated 20 Aug 2016
70 34% The Goonies (1985) - Rated 20 Aug 2016
70 34% American Beauty (1999) - Rated 20 Aug 2016
75 62% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 20 Aug 2016
75 62% Trainspotting (1996) - Rated 20 Aug 2016
80 85% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 20 Aug 2016
80 85% Secret Window (2004) - Rated 20 Aug 2016
75 62% The Warriors (1979) - Rated 20 Aug 2016
75 62% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 20 Aug 2016
70 34% Clash of the Titans (2010) - Rated 20 Aug 2016