oliverjames

oliverjames
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: http://www.last.fm/user/oliverjamesssss

more Recent Ratings

85 69% Super Dark Times (2017) - Rated 06 Oct 2017
82 52% It (2017) - Rated 04 Oct 2017
79 36% Mother! (2017) - Rated 04 Oct 2017
82 52% Dunkirk (2017) - Rated 04 Oct 2017
75 27% I, Daniel Blake (2016) - Rated 14 Jan 2017
90 81% We Are the Best! (2014) - Rated 10 Jul 2016
90 81% California Split (1974) - Rated 10 Jul 2016
85 69% The Ones Below (2015) - Rated 10 Jul 2016
80 39% Green Room (2016) - Rated 10 Jul 2016
83 62% It Follows (2015) - Rated 09 May 2015