olorin

olorin
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 18% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 19 Feb 2021
95 87% The Secret of Roan Inish (1994) - Rated 19 Feb 2021
70 25% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 19 Feb 2021
90 75% Contact (1997) - Rated 19 Feb 2021
90 75% Arrival (2016) - Rated 19 Feb 2021
20 8% Zodiac (2007) - Rated 19 Feb 2021
70 25% Toy Story 3 (2010) - Rated 19 Feb 2021
20 8% Wait Until Dark (1967) - Rated 19 Feb 2021
95 87% Death at a Funeral (2007) - Rated 19 Feb 2021
80 43% Get Smart (2008) - Rated 19 Feb 2021