olybenjamin

olybenjamin
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Normally I only have a 3 digit scale, 0, 1 or 2. So Here on this website I rate things 0, 50 or 100.

0 - Wish I had the last hour or so of my life back
50 - I enjoyed my experience, but don't need to see it again
100 - Great, awesome, would watch again.

more Recent Ratings

100 0% Everything Is Illuminated (2005) - Rated 19 Feb 2013
50 0% The Possession (2012) - Rated 11 Feb 2013
100 0% The Shining (1980) - Rated 10 Feb 2013
100 0% Se7en (1995) - Rated 09 Feb 2013
50 0% V/H/S (2012) - Rated 09 Feb 2013
50 0% The Stool Pigeon (2010) - Rated 09 Feb 2013
100 0% No Country for Old Men (2007) - Rated 09 Feb 2013
100 0% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 09 Feb 2013
100 0% Take Shelter (2011) - Rated 09 Feb 2013
0% 6 Souls (2010) - Rated 09 Feb 2013