omar hadi

omar_hadi
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2013
Location: makkah, Yemen
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 81% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 13 Mar 2014
24% Blue Streak (1999) - Rated 23 Feb 2014
80 55% Gangs of New York (2002) - Rated 21 Feb 2014
83 68% The King's Speech (2010) - Rated 21 Feb 2014
85 76% Yojimbo (1961) - Rated 19 Feb 2014
24% Transporter 2 (2005) - Rated 19 Feb 2014
24% The Transporter (2002) - Rated 19 Feb 2014
24% Escape Plan (2013) - Rated 19 Feb 2014
24% Now You See Me (2013) - Rated 19 Feb 2014
88 91% The Prestige (2006) - Rated 19 Feb 2014
"Are you watching closely !!?"