omerdemir75

omerdemir75
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 97% The Shining (1980) - Rated 21 Jan 2021
79 55% The Hunt (2012) - Rated 21 Jan 2021
79 55% Pride & Prejudice (2005) - Rated 21 Jan 2021
83 76% Shakespeare in Love (1998) - Rated 21 Jan 2021
86 88% Léon: The Professional (1994) - Rated 21 Jan 2021
75 30% Walk the Line (2005) - Rated 21 Jan 2021
88 91% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 21 Jan 2021
78 48% Midnight Cowboy (1969) - Rated 21 Jan 2021
73 15% Barry Lyndon (1975) - Rated 21 Jan 2021
85 82% A Separation (2011) - Rated 21 Jan 2021