omeroski

omeroski
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i love watching movies

more Recent Ratings

100 72% Birdman (2014) - Rated 07 Aug 2018
100 72% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 07 Aug 2018
97 37% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 07 Aug 2018
94 25% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 07 Aug 2018
100 72% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 07 Aug 2018
100 72% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 07 Aug 2018
95 31% Isle of Dogs (2018) - Rated 07 Aug 2018
100 72% Boogie Nights (1997) - Rated 07 Aug 2018
100 72% Magnolia (1999) - Rated 07 Aug 2018
100 72% There Will Be Blood (2007) - Rated 07 Aug 2018