omervardi12

omervardi12
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Inside Out (2015) - Rated 12 Jan 2022
90 87% Inception (2010) - Rated 12 Jan 2022
75 31% Shutter Island (2010) - Rated 12 Jan 2022
85 68% La La Land (2016) - Rated 12 Jan 2022
90 87% Joker (2019) - Rated 12 Jan 2022
80 48% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 12 Jan 2022
90 87% 12 Years a Slave (2013) - Rated 12 Jan 2022
90 87% Inglourious Basterds (2009) - Rated 12 Jan 2022
80 48% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 12 Jan 2022
60 12% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 12 Jan 2022