omid.shaaban

omidshaaban
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2015
Location: kahnamou, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 44% Fury (2014) - Rated 07 Sep 2015
80 44% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 07 Sep 2015
60 18% Dracula Untold (2014) - Rated 07 Sep 2015
70 28% Divergent (2014) - Rated 07 Sep 2015
60 18% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 07 Sep 2015
80 44% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 07 Sep 2015
78 34% Cloud Atlas (2012) - Rated 07 Sep 2015
85 54% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 07 Sep 2015
80 44% Timbuktu (2014) - Rated 07 Sep 2015
99 92% Interstellar (2014) - Rated 14 Apr 2015