Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
omisir

Cinema Addict - 1086 Film Ratings

Member Since: Dec 25, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
81 58% Amores Perros (2000) - Jan 12, 2019
79 53% 21 Grams (2003) - Jan 12, 2019
75 46% Biutiful (2010) - Jan 12, 2019
86 69% Ten (2002) - Jan 12, 2019
98 96% I Am Cuba (1964) - Jan 12, 2019
95 90% Celine and Julie Go Boating (1974) - Jan 12, 2019
96 93% The Phantom Carriage (1921) - Jan 12, 2019
93 83% In Memory of the Day Passed By (1990) - Jan 12, 2019
86 69% Sonbahar (2008) - Jan 12, 2019
20 7% The Meg (2018) - Jan 12, 2019