omnilicus

omnilicus
Movie Buff - 488 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 94% Up (2009) - Rated 07 Aug 2012
94 96% Moon (2009) - Rated 07 Aug 2012
94 96% Seven Samurai (1954) - Rated 07 Aug 2012
85 65% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 07 Aug 2012
94 96% Duck! Rabbit, Duck! (1953) - Rated 09 Jul 2012
92 94% Duck Dodgers in the 24½th Century (1953) - Rated 09 Jul 2012
91 91% Bully for Bugs (1953) - Rated 09 Jul 2012
90 87% One Froggy Evening (1955) - Rated 09 Jul 2012
94 96% What's Opera, Doc? (1957) - Rated 09 Jul 2012
90 87% Haredevil Hare (1948) - Rated 09 Jul 2012