omniomni

omniomni
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 10 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

7% Grease (1978) - Rated 10 Oct 2017
80 82% Apocalypse Now (1979) - Rated 10 Oct 2017
50 60% Persepolis (2007) - Rated 10 Oct 2017
17% Dogville (2003) - Rated 10 Oct 2017
12% Citizen Kane (1941) - Rated 10 Oct 2017
20 37% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 10 Oct 2017
78 72% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 10 Oct 2017
60 67% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 10 Oct 2017
80 82% District 9 (2009) - Rated 10 Oct 2017
20 37% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 10 Oct 2017