omniscept

omniscept
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 12 Nov 2021
95 86% Inglourious Basterds (2009) - Rated 11 Nov 2021
70 8% Ted (2012) - Rated 11 Nov 2021
40 2% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 11 Nov 2021
85 27% Zootopia (2016) - Rated 11 Nov 2021
90 61% The Prestige (2006) - Rated 11 Nov 2021
90 61% Her (2013) - Rated 11 Nov 2021
85 27% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 11 Nov 2021
85 27% Arrival (2016) - Rated 11 Nov 2021
90 61% Black Swan (2010) - Rated 11 Nov 2021