omnithought

omnithought
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 94% Platoon (1986) - Rated 25 Mar 2011
80 33% Clerks (1994) - Rated 25 Mar 2011
85 49% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 25 Mar 2011
88 67% Spaceballs (1987) - Rated 25 Mar 2011
88 67% The Boondock Saints (1999) - Rated 25 Mar 2011
80 33% Ocean's Eleven (2001) - Rated 25 Mar 2011
80 33% Coming to America (1988) - Rated 25 Mar 2011
85 49% Ice Age (2002) - Rated 25 Mar 2011
88 67% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 25 Mar 2011
88 67% Idiocracy (2006) - Rated 25 Mar 2011