omurozcan

omurozcan
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 36% Ibo ile Güllüsah (1977) - Rated 05 Mar 2012
75 22% RoboCop 3 (1993) - Rated 05 Mar 2012
86 75% Pearl Harbor (2001) - Rated 05 Mar 2012
76 30% American Pie (1999) - Rated 05 Mar 2012
84 69% Jumanji (1995) - Rated 05 Mar 2012
79 52% Space Jam (1996) - Rated 05 Mar 2012
96 97% The Bourne Identity (2002) - Rated 05 Mar 2012
92 83% The Green Mile (1999) - Rated 05 Mar 2012
75 22% X-Men (2000) - Rated 05 Mar 2012
83 63% Çalgı çengi (2011) - Rated 05 Mar 2012