onderdal

onderdal
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% V for Vendetta (2006) - Rated 17 Sep 2017
50 3% Blood Diamond (2006) - Rated 17 Sep 2017
70 32% Inception (2010) - Rated 17 Sep 2017
70 32% Shutter Island (2010) - Rated 17 Sep 2017
80 67% Django Unchained (2012) - Rated 17 Sep 2017
60 11% The Great Gatsby (2013) - Rated 17 Sep 2017
60 11% The Revenant (2015) - Rated 17 Sep 2017
70 32% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 17 Sep 2017
70 32% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 17 Sep 2017
80 67% Spider-Man 3 (2007) - Rated 17 Sep 2017