Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oneabovemost

Movie Buff - 241 Film Ratings

Member Since: Jan 24, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out oneabovemost's...
84 47% Only God Forgives (2013) - Feb 17, 2020
86 66% The Wrestler (2008) - Feb 17, 2020
86 66% Blood Simple (1984) - Feb 17, 2020
89 81% Eraserhead (1977) - Feb 16, 2020
88 78% American Beauty (1999) - Feb 16, 2020
87 73% Out of the Past (1947) - Feb 16, 2020
84 47% Klute (1971) - Feb 16, 2020
87 73% Atlantic City (1980) - Feb 15, 2020
85 58% Walkabout (1971) - Feb 15, 2020
80 23% Blade Runner 2049 (2017) - Feb 14, 2020