oneburrito

oneburrito
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Watchmen (2019) - Rated 22 Mar 2020
90 88% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 22 Mar 2020
90 88% Dark (2017) - Rated 22 Mar 2020
75 38% Terminator: Dark Fate (2019) - Rated 22 Mar 2020
75 38% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 22 Mar 2020
75 38% Predator 2 (1990) - Rated 22 Mar 2020
70 16% The Longest Yard (2005) - Rated 22 Mar 2020
80 58% In Bruges (2008) - Rated 22 Mar 2020
85 72% Donnie Darko (2001) - Rated 22 Mar 2020
70 16% True Lies (1994) - Rated 22 Mar 2020