onegs

onegs
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 14% 13 Going on 30 (2004) - Rated 03 Oct 2019
90 42% Human Capital (2013) - Rated 03 Oct 2019
98 85% Succession (2018) - Rated 03 Oct 2019
95 64% The Great Beauty (2013) - Rated 03 Oct 2019
73 3% Annie Hall (1977) - Rated 30 Apr 2017
85 28% Blow (2001) - Rated 30 Apr 2017
97 75% Back to the Future (1985) - Rated 30 Apr 2017
100 96% Office Space (1999) - Rated 30 Apr 2017
93 53% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 30 Apr 2017
75 14% The Act of Killing (2012) - Rated 30 Apr 2017