onetobeamup

onetobeamup
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2014
Location: ?zmir, Turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 61% Aliens (1986) - Rated 30 Oct 2016
80 39% The Terminal (2004) - Rated 30 Oct 2016
70 16% Simone (2002) - Rated 30 Oct 2016
80 39% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 30 Oct 2016
90 83% Pirates of Silicon Valley (1999) - Rated 30 Oct 2016
70 16% Anaconda (1997) - Rated 30 Oct 2016
85 61% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 30 Oct 2016
80 39% The A-Team (2010) - Rated 30 Oct 2016
80 39% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 30 Oct 2016
85 61% 50 First Dates (2004) - Rated 30 Oct 2016