onoore

onoore
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2012
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 96% The Departed (2006) - Rated 26 Sep 2017
81 29% Wristcutters: A Love Story (2007) - Rated 14 Jan 2015
88 58% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 14 Jan 2015
97 98% Natural Born Killers (1994) - Rated 14 Jan 2015
87 53% Gladiator (2000) - Rated 22 Jul 2013
91 78% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 22 Jul 2013
85 42% Triangle (2009) - Rated 21 Jul 2013
86 48% Love and Other Drugs (2010) - Rated 18 Jul 2013
86 48% Life Is Beautiful (1997) - Rated 18 Jul 2013
93 88% Schindler's List (1993) - Rated 18 Jul 2013