onurKacmaz

onurkacmaz
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 03 May 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: sometimes I exist, sometimes I do not.

more Recent Ratings

90 62% Sweet Movie (1974) - Rated 26 Sep 2015
95 79% Punishment Park (1971) - Rated 26 Sep 2015
95 79% 71 Fragments of a Chronology of Chance (1994) - Rated 26 Sep 2015
96 89% The Seventh Seal (1957) - Rated 04 May 2015
90 62% Se7en (1995) - Rated 04 May 2015
65 10% Gladiator (2000) - Rated 04 May 2015
75 27% The Others (2001) - Rated 04 May 2015
79 33% Amélie (2001) - Rated 04 May 2015
95 79% Pulp Fiction (1994) - Rated 04 May 2015
20 6% Recep Ivedik 2 (2009) - Rated 04 May 2015