onurgung

onurgung
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 61% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 24 Oct 2019
78 51% City of Angels (1998) - Rated 24 Oct 2019
81 67% Another Earth (2011) - Rated 24 Oct 2019
75 23% Planet of the Apes (2001) - Rated 24 Oct 2019
77 38% The Butterfly Effect (2004) - Rated 24 Oct 2019
78 51% Casino Royale (2006) - Rated 24 Oct 2019
78 51% Yes Man (2008) - Rated 24 Oct 2019
73 13% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 24 Oct 2019
77 38% The Fountain (2006) - Rated 24 Oct 2019
78 51% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 24 Oct 2019