onuriskurt

onuriskurt
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 17 May 2012
Location: İzmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Less is more

more Recent Ratings

84 30% The Words (2012) - Rated 23 Dec 2012
88 58% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 15 Jun 2012
90 69% City of God (2002) - Rated 15 Jun 2012
91 78% Biutiful (2010) - Rated 22 May 2012
81 19% Saw II (2005) - Rated 22 May 2012
80 13% Saw (2004) - Rated 22 May 2012
65 1% Cube Zero (2004) - Rated 22 May 2012
70 3% Cube (1997) - Rated 22 May 2012
80 13% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 22 May 2012
87 52% Before Sunset (2004) - Rated 22 May 2012