We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

onurkou

onurkou width="104" height="110"

Flick Fan - 29 Film Ratings

Member Since: Jun 14, 2019

Location: Turkey

Bio: Movie and photography enthusiast

more Recent Ratings

80 43% We Need to Talk About Kevin (2011) - Jun 14, 2019
85 74% The Babadook (2014) - Jun 14, 2019
85 74% Brokeback Mountain (2005) - Jun 14, 2019
85 74% Fight Club (1999) - Jun 14, 2019
90 96% Barry Lyndon (1975) - Jun 14, 2019
85 74% Ex Machina (2015) - Jun 14, 2019
80 43% Blow (2001) - Jun 14, 2019
75 24% Get Out (2017) - Jun 14, 2019
80 43% A History of Violence (2005) - Jun 14, 2019
85 74% Arrival (2016) - Jun 14, 2019