onurozc

onurozc
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 12 May 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Pulp Fiction (1994) - Rated 12 May 2019
70 61% Gravity (2013) - Rated 12 May 2019
65 38% Batman (1989) - Rated 12 May 2019
60 11% Spider-Man 3 (2007) - Rated 12 May 2019
75 73% The Usual Suspects (1995) - Rated 12 May 2019
80 80% Back to the Future (1985) - Rated 12 May 2019
95 96% The Matrix (1999) - Rated 12 May 2019
60 11% Iron Man 3 (2013) - Rated 12 May 2019
65 38% Black Swan (2010) - Rated 12 May 2019
70 61% Edward Scissorhands (1990) - Rated 12 May 2019