opallius

Recent Ratings
Check out opallius's...
85 0% | The Piano Teacher (2001) - Oct 13, 2019 |
90 0% | 45 Years (2015) - Oct 13, 2019 |
90 0% | About Elly (2009) - Oct 13, 2019 |
95 0% | Parasite (2019) - Oct 13, 2019 |
90 0% | Midsommar (2019) - Oct 13, 2019 |
95 0% | Happy as Lazzaro (2018) - Oct 13, 2019 |
85 0% | The Last Black Man in San Francisco (2019) - Oct 13, 2019 |
95 0% | Punch-Drunk Love (2002) - Oct 13, 2019 |
100 0% | Winter Sleep (2014) - Oct 13, 2019 |
100 0% | Mother! (2017) - Oct 13, 2019 |