Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
open sea

Movie Buff - 116 Film Ratings

Member Since: May 20, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out open sea's...
90 88% Solaris (1972) - Jun 23, 2020
84 44% Platinum Blonde (1931) - Jun 17, 2020
89 78% Meet John Doe (1941) - Jun 15, 2020
89 78% Lady for a Day (1933) - May 29, 2020
87 60% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - May 28, 2020
87 60% Il Postino (1994) - May 28, 2020
85 49% The List of Adrian Messenger (1963) - May 27, 2020
85 49% Chapaev (1934) - May 25, 2020
89 78% You Can't Take It with You (1938) - May 23, 2020
89 78% Lost Horizon (1937) - May 23, 2020