ophiry

ophiry
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2015
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 23% The A-Team (1983) - Rated 13 Dec 2015
100 68% Black Cat, White Cat (1998) - Rated 13 Dec 2015
100 68% Dogville (2003) - Rated 13 Dec 2015
100 68% Delicatessen (1991) - Rated 13 Dec 2015
100 68% House of Cards (2013) - Rated 13 Dec 2015
100 68% The Usual Suspects (1995) - Rated 13 Dec 2015
80 28% Paths of Glory (1957) - Rated 13 Dec 2015
20 18% Beverly Hills Cop II (1987) - Rated 13 Dec 2015
10 13% Groundhog Day (1993) - Rated 13 Dec 2015
5% Free Willy (1993) - Rated 13 Dec 2015