oppencar

oppencar
Movie Buff - 300 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 38% Two Weeks Notice (2002) - Rated 29 Jun 2013
80 89% Knocked Up (2007) - Rated 29 Jun 2013
60 38% Cinderella Man (2005) - Rated 29 Jun 2013
65 58% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 29 Jun 2013
60 38% Pleasantville (1998) - Rated 29 Jun 2013
70 73% Finding Forrester (2000) - Rated 29 Jun 2013
60 38% Meet Joe Black (1998) - Rated 29 Jun 2013
60 38% Twilight (2008) - Rated 29 Jun 2013
70 73% Cold Mountain (2003) - Rated 29 Jun 2013
55 19% Ice Age (2002) - Rated 29 Jun 2013