opto

opto
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 71% Porco Rosso (1992) - Rated 18 Sep 2021
66 53% Diva (1981) - Rated 17 Sep 2021
36 20% The Maze Runner (2014) - Rated 17 Sep 2021
76 74% About Time (2013) - Rated 17 Sep 2021
63 50% What If (2014) - Rated 17 Sep 2021
53 32% The Big Sick (2017) - Rated 17 Sep 2021
55 36% Sunshine (2007) - Rated 17 Sep 2021
49 27% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 17 Sep 2021
31 14% Eurotrip (2004) - Rated 17 Sep 2021
60 45% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 17 Sep 2021