Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
orcunselvi

Cinema Addict - 2015 Film Ratings

Member Since: Feb 12, 2017

Location: Canada

Age: 26

Bio: https://letterboxd.com/OrcunSelvi
more Recent Ratings
45 32% The Way Back (2020) - May 09, 2021
75 77% Drugstore Cowboy (1989) - May 08, 2021
80 83% Certified Copy (2010) - May 08, 2021
65 60% Army of Darkness (1993) - May 07, 2021
75 77% A Hidden Life (2019) - May 07, 2021
70 68% The Mitchells vs. the Machines (2021) - May 06, 2021
70 68% Song to Song (2017) - May 06, 2021
65 60% Boys State (2020) - May 04, 2021
75 77% Old Joy (2006) - May 04, 2021
40 26% Glass (2019) - May 04, 2021