oreosicle

oreosicle
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 05 Sep 2017
89 79% Sing Street (2016) - Rated 05 Sep 2017
86 42% Begin Again (2014) - Rated 05 Sep 2017
92 97% Amélie (2001) - Rated 05 Sep 2017
87 53% Chicago (2002) - Rated 05 Sep 2017
88 66% Blade Runner (1982) - Rated 05 Sep 2017
92 97% Before Sunrise (1995) - Rated 05 Sep 2017
88 66% Frank (2014) - Rated 05 Sep 2017
87 53% Quiz Show (1994) - Rated 05 Sep 2017
87 53% Requiem for a Dream (2000) - Rated 05 Sep 2017