orford

orford
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2018
Location: Netherlands
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Bio: 72 year old pensioned movie buff

more Recent Ratings

60 Wag the Dog (1997) - Rated 01 Dec 2018
80 The Legend of Zorro (2005) - Rated 01 Dec 2018
80 The Cabin in the Woods (2012) - Rated 01 Dec 2018
90 To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 01 Dec 2018
70 The Last Samurai (2003) - Rated 01 Dec 2018
70 Dune (1984) - Rated 01 Dec 2018
70 The Constant Gardener (2005) - Rated 01 Dec 2018
80 Twilight (2008) - Rated 01 Dec 2018
80 Zodiac (2007) - Rated 01 Dec 2018
70 The Fast and the Furious (2001) - Rated 01 Dec 2018