orkhan

orkhan
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 23% Gerald's Game (2017) - Rated 08 Jul 2019
71 20% I Am Mother (2019) - Rated 08 Jul 2019
0% Kötü Çocuk (2017) - Rated 07 Jul 2019
11 1% Laz Vampir Tirakula (2012) - Rated 07 Jul 2019
84 52% Incendies (2010) - Rated 07 Jul 2019
78 39% A Scanner Darkly (2006) - Rated 07 Jul 2019
88 64% Heat (1995) - Rated 06 Jul 2019
40 2% 4N1K (2017) - Rated 06 Jul 2019
80 44% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 06 Jul 2019
78 39% Across the Universe (2007) - Rated 27 Jun 2019