orkut

orkut
Movie Buff - 331 Film Ratings
Member Since: 01 May 2014
Location: Izmir, Turkey

more Recent Ratings

85 86% The Manchurian Candidate (1962) - Rated 27 Apr 2024
75 75% Mississippi Burning (1988) - Rated 23 Apr 2024
60 55% Ronin (1998) - Rated 14 Apr 2024
85 86% Blow Out (1981) - Rated 08 Apr 2024
70 69% The Vast of Night (2020) - Rated 08 Apr 2024
85 86% The Long Goodbye (1973) - Rated 13 Mar 2024
75 75% Hideous (2022) - Rated 25 Feb 2024
25 16% Aile Tablosu (2020) - Rated 25 Feb 2024
55 50% Glass Life (2021) - Rated 24 Feb 2024
80 81% The Fall (2019) - Rated 24 Feb 2024