Oscar S

oscar_s
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2020
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 66% Ford v Ferrari (2019) - Rated 10 Mar 2020
20 16% Notting Hill (1999) - Rated 10 Mar 2020
80 66% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 10 Mar 2020
20 16% Daddy Day Care (2003) - Rated 10 Mar 2020
70 54% Alice in Wonderland (2010) - Rated 10 Mar 2020
100 87% Stranger Things (2016) - Rated 10 Mar 2020
30 37% Over the Hedge (2006) - Rated 10 Mar 2020
100 87% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 10 Mar 2020
20 16% Garfield (2004) - Rated 10 Mar 2020
60 45% Casino Royale (2006) - Rated 10 Mar 2020