osftgh

osftgh
Movie Buff - 233 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 53% Searching (2018) - Rated 22 Dec 2018
60 5% The Meg (2018) - Rated 19 Dec 2018
73 34% Never Let Me Go (2010) - Rated 19 Dec 2018
0% Horns (2014) - Rated 18 Dec 2018
72 30% Annihilation (2018) - Rated 18 Dec 2018
79 59% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 18 Dec 2018
89 91% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 18 Dec 2018
80 71% Black Panther (2018) - Rated 18 Dec 2018
91 94% Baby Driver (2017) - Rated 18 Dec 2018
65 9% Solo: A Star Wars Story (2018) - Rated 18 Dec 2018