Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oshaug91

Flick Fan - 95 Film Ratings

Member Since: Sep 25, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out oshaug91's...
80 34% Blockers (2018) - Sep 25, 2018
88 66% The Crow (1994) - Sep 25, 2018
89 71% Requiem for a Dream (2000) - Sep 25, 2018
92 85% The Dark Knight (2008) - Sep 25, 2018
92 85% Hannah Gadsby: Nanette (2018) - Sep 25, 2018
65 11% 10,000 B.C. (2008) - Sep 25, 2018
90 74% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Sep 25, 2018
83 49% Wish I Was Here (2014) - Sep 25, 2018
86 57% John Wick (2014) - Sep 25, 2018
83 49% Guardians of the Galaxy (2014) - Sep 25, 2018