osiko123

osiko123
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 19% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 13 Dec 2019
70 46% Kelebekler (2018) - Rated 13 Dec 2019
68 38% Upgrade (2018) - Rated 13 Dec 2019
75 63% No Country for Old Men (2007) - Rated 13 Dec 2019
75 63% How I Met Your Mother (2005) - Rated 13 Dec 2019
75 63% The Boys (2019) - Rated 13 Dec 2019
80 81% The Matrix (1999) - Rated 13 Dec 2019
92 98% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 13 Dec 2019
73 53% Deadpool 2 (2018) - Rated 13 Dec 2019
80 81% Deadpool (2016) - Rated 13 Dec 2019