oskorobo

oskorobo
Movie Buff - 256 Film Ratings
Member Since: 15 May 2017
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 65% Doctor Who (2005) - Rated 18 May 2017
95 86% Lucifer (2016) - Rated 18 May 2017
95 86% Manchester by the Sea (2016) - Rated 15 May 2017
90 65% The Illusionist (2006) - Rated 15 May 2017
95 86% Billions (2016) - Rated 15 May 2017
90 65% The Hours (2002) - Rated 15 May 2017
90 65% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 15 May 2017
85 42% Prime (2005) - Rated 15 May 2017
90 65% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 15 May 2017
85 42% It's Complicated (2009) - Rated 15 May 2017